Zachęcamy do głosowania w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

Ruszyła XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." Zachęcamy wszystkich Państwa do oddawania głosów na wytypowany do plebiscytu Pałac zlokalizowany przy ul. Stawowej 1 A W Granowie. Budynek Pałacu, w którym obecnie mieści się siedziba Gminnego Ośrodka Kultury oraz Biblioteki Publicznej Gminy Granowo w ostatnich latach przeszedł ogromną metamorfozę. Remont wykonywany był etapami i w ramach kolejnych działań odtworzono m.in. pokrycie dachowe, dokonano osuszenia fundamentów, wyremontowano poszczególne pomieszczenia zlokalizowane na parterze obiektu, tworząc tam obok biblioteki salę koncertową oraz salę ślubów zdobioną pięknymi witrażami okiennymi. Remont całego parteru zakończono w 2014r. W latach 2015-2018 skoncentrowano się na remoncie piętra, budowie klatki schodowej, montażu platformy dla osób niepełnosprawnych, elewacji zewnętrznej oraz zagospodarowaniu przyległego terenu. Na piętrze obiektu stworzono ogród zimowy, który pełni funkcję rekreacyjno-wypoczynkową. Zmodernizowany obiekt jest dzisiaj wizytówką Gminy i miejscem chętnie odwiedzanym przez  mieszkańców. Całkowity koszt inwestycji wyniósł ok. 3 200 000,00 zł.

Prosimy o oddawanie swoich głosów klikając w poniższy link: