Friday the 22nd - wpinfo.com.pl - Hostgator Coupon

• Wiosna

• Jesień

• Zima

W pogodny zimowy dzień możemy wybrać się do lasu i obserwować leśne zwierzęta przychodzące do paśnika wypełnionego różnymi smakołykami. Zaś siedząc sobie w domu niedaleko okna możemy przyglądać się ptakom, które odwiedzają naszą ptasią stołówkę.

Zimą cały świat przykryty jest białą puchową kołderką śniegu. W tym czasie trudno jest zwierzętom i ptakom znaleźć coś do jedzenia. Dlatego my, powinniśmy im w tym pomagać.          Aby nasza pomoc była skuteczna, musimy poznać smakołyki, które jedzą nasi  mieszkańcy lasu i ogrodu. Informację oraz ciekawostki z żywienia naszych zimujących zwierząt i ptaków dzieci uzyskały na spotkaniach zorganizowanych w sali biblioteki. Ponadto zobaczyły jak w łatwy sposób można wykonać karmnik. Oprócz zdobytej wiedzy chętnie uczestniczyły w zgadywankach i zabawach.