Konkurs " Magiczny Czas Świąt "

 Konkurs Magiczny Czas Świąt-1

 

Ogłoszenie nastąpiło 8 grudnia w siedzibie WBPiCAK podczas uroczystego spotkania z laureatami.

 

Do konkursu przystąpiło 450 uczestników. Jury po zapoznaniu się z pracami podjęło decyzję o przyznaniu nagród równorzędnych dla czterech prac i osiemnastu wyróżnień.

 

Wśród wyróżnionych osób znalazł się nasz gimnazjalista Łukasz Borowczak.

 

Nagrodzone prace wyróżniały się dojrzałością, ciekawością otaczającego nas świata, humorem i duchem przygody. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali karty prezentowe, które realizować mogli w salonach Empik.

 

 

Konkurs - logo Dnia 16 marca br do siedziby placówki przybyli laureaci konkursu na logo biblioteki. W miłej i sympatycznej atmosferze Z. Kaczmarek Wójt Gminy Granowo wręczył pani I. Gawrońskiej z Kąkolewa nagrodę główną w postaci MP3. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki i podziękowania. Dyrektor Z. Kłopocka złożyła podziękowanie wszystkim osobom, którzy przyczynili się do wykonania projektu i wybrania pracy, która stanie się znakiem rozpoznawczym biblioteki.

 

konkurs2-1Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III gimnazjalnych oraz uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej Gminy Granowo.

Cele konkursu:

Celem konkursu jest zaprojektowanie Logo, które stanie się znakiem ,,firmowym” Biblioteki Publicznej Gminy Granowo. Logo może składać się ze słów i rysunków kojarzących się z książką , biblioteką lub Gminą Granowo .

Technika wykonania pracy dowolna . Format prac- A4.

 

 

Warunki uczestnictwa: Każda praca na odwrocie powinna być czytelnie opisana. Opis ma zawierać: – imię i nazwisko , wiek, szkoła – adres (miejscowość, ulica , nr mieszkania) – numer kontaktowy.

 

Termin dostarczania prac mija 31.01.2015r. Prace można składać w siedzibie Biblioteki Publicznej w Granowie lub nadsyłać na adres: Biblioteka Publiczna Gminy Granowo , ul. Stawowa-Pałac , 62-066 Granowo.

 

Zgłoszone prace staną się własnością biblioteki. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikowanie danych osobowych jej autora przez organizatorów konkursu. Dla autorów najlepszych pracy przygotowano atrakcyjne nagrody. Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie biblioteki.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna zaprasza do konkursu wszystkich gimnazjalistów. Konkurs opatrzony jest hasłem "Gimnazjaliści listy piszą....."

My chcemy zaprosić Was do konkursu literackiego i napisania tradycyjnego listu. Wierzymy, że pobudzicie wyobraźnię, humor, uwolnicie emocje, wykorzystacie piękno polskiego języka. Pamiętajcie o pisowni grzecznościowych zwrotów. Jesteście po wakacjach, macie mnóstwo wspomnień, byliście w ciekawych miejscach, spędzaliście czas inaczej niż w roku szkolnym. Podzielcie się swoimi wrażeniami i przemyśleniami poprzez list do przyjaciela, kogoś z rodziny lub... do gazetki szkolnej. Spróbujcie inaczej, szerzej oddać swoje przeżycia, na jakiś czas zapomnijcie o telefonach komórkowych, esemesach.